Охоронні сигналізації: типи та їх опис

Безпека житла має важливе значення для кожного власника будинку чи квартири. Для того щоб захистити свою оселю, варто звернути увагу на охоронні сигналізації. Вони допомагають оперативно впоратися із небезпечною ситуацією або навіть попередити її. На сьогодні відомо декілька типів сигналізації в квартиру, про які ми поговоримо далі.

Види сигналізації

На сучасному ринку охоронних систем доступні такі види сигналізації:

  • Автономна сигналізація. Такий вид має наступні позитивні параметри: простота монтажу, бюджетність, зрозумілий принцип роботи та невелика вага. Варто наголосити на тому, що під час проникнення зловмисників подається гучний звуковий сигнал. Таким чином про небезпечну ситуацію будуть сповіщені жителі усіх найближчих квартир. Автономна сигналізація може бути вмонтована як на вікна, так і на двері.
  • Пультова сигналізація. Виділяють два види – дротову та бездротову сигналізації. Кожна з них обов’язково комплектується спеціальним блоком управління. Принцип роботи базується на функціонуванні датчиків, які розміщують по всій території квартири. Вони спрацьовують під час розбиття вікон, зміни температури і т. п. Усі сигнали надходять до центрального пункту охорони. Варто зауважити, що сигнал тривоги подається декілька разів, після чого на місце прибуває група швидкого реагування.
  • Провідна сигналізація. Одна з її найбільших переваг – це доступна вартість. Також варто звернути увагу, що для її роботи не потрібен акумулятор. Якщо з’являється якась несправність, то сигналізацію можна відремонтувати самостійно без сторонньої допомоги. Даний варіант вважають одним із найнадійніших. Якщо ви полюбляєте подорожувати та часто залишаєте квартиру без нагляду, то обирайте саме провідну сигналізацію.
  • Бездротова сигналізація. Характеризується мінімальною кількістю видимих елементів, можливістю віддаленого керування та зручним способом контролю. Може використовуватися навіть при екстремальних показниках температури — від -45 до +90 градусів за Цельсієм.

Завдяки широкому вибору охоронних систем кожен може знайти для себе варіант, який влаштовує за якістю, ціною та основними технічними характеристиками.

Adblock
detector